Hakkımızda

Öncü Cankurtaran Malzemeleri Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ve daha güvenli alışveriş yapabilmesi için kaydirakbotu.com e-ticaret sitemizi kurduk.

 

Firmamız Türkiye geneline hitap eden, cankurtaran malzemeleri  sektöründe öncü bir firma olup, kurumsal yapısı ile resmi kurumlar da dahil olmak üzere büyük şirketlere hizmet sunmakta ve büyük bir özveri ile sektörün tüm taleplerini karşılayabilmektedir.

 

Ayrıca aqua park ürünleri pazarında geniş bir paya sahip olan firmamız yeterli stoklara sahip olmakla beraber siz değerli müşterilerimizden gelen  talepler doğrultusunda ürün gamını her geçen gün daha da artırarak en iyi hizmeti  sunma anlayışını benimsemektedir.

 

Antalya merkezli işletmemiz bayi ve müşterilerine en iyi fiyat ve hizmet sunmayı ilke edinmiş olup, ürün gamına parelel olarak bayiliklerini de artırmaktadır.

Öncü Cankurtaran Malzemeleri Ltd. Şti. kendi adına tescilli UNCO markası ile pazara yüksek kalitede ürünler sunmakta ve bu ürünler için satış sonrası destek te sağlayarak müşterilerine tam güven vermektedir.

 

Websitemizde ÖNCÜ güvencesi ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.